wakacyjne obozy języka polskiego – polish lessons

Wakacyjne obozy języka polskiego w Polsce
Dzieci i młodzież zapraszamy na wakacyjny obóz języka polskiego do Polski

Dzieci i młodzież zapraszamy na wakacyjny obóz języka polskiego do Polski. Jest to doskonała sposobność, by udoskonalić swoją znajomość języka lub też zacząć jego naukę od początku. To także pomysł na niezapomniane wakacje w Polsce.

W obozie uczestniczą dzieci i młodzież z całego świata. Wspólna nauka oraz aktywnie spędzony czas po zajęciach – gry zespołowe, zabawy, zawody sportowe, ogniska, dyskoteki, to wspaniała okazja do zawarcia nowych znajomości i przyjaźni.

Poza codziennymi lekcjami języka polskiego dzieci i młodzież biorą udział w bogatym programie rekreacyjnym. Jest on tak przygotowany, aby nie tylko pozwolił uczestnikom na praktyczne doskonalenie języka, lecz by równocześnie wyjazd był czasem prawdziwego wakacyjnego wypoczynku.

Nasi młodzi, energiczni i równocześnie doświadczeni nauczyciele potrafią w atrakcyjny, kreatywny sposób zainteresować uczniów językiem, pomóc im poszerzyć wiedzę i przełamać bariery językowe.

Obóz języka polskiego pod Tatrami 2018

Termin: 26.06.2018 do 09.07.2018

Lokalizacja: Poronin podhalańska miejscowość położona u podnóża Tatr, nieopodal jednego z najpopularniejszych w Polsce kurortów - Zakopanego. Rozciąga się stąd piękna panorama widokowa na całe Tatry. Lokalizacja Poronina czyni go idealnym miejscem do aktywnego wypoczynku oraz uprawiania turystyki górskiej.

Lekcje języka polskiego: odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku po 3 lekcje dziennie (łącznie 30 lekcji podczas całego pobytu). Uczestnicy obozu są dzieleni na grupy (maksymalnie do 15 osób) względem poziomu znajomości języka polskiego i w ramach tych grup prowadzone są zajęcia językowe.

Zakwaterowanie: pokoje 3-5 osobowe z łazienkami i TV w nowym obiekcie, w góralskim stylu. Ośrodek usytuowany jest w pięknym zakątku Poronina, w pobliżu lasu, 200 m od rzeki. Na terenie obiektu, do dyspozycji uczestników są m. in. wyposażona sala dyskotekowa, kryty basen, tenis stołowy, bilard, boiska sportowe (siatkówka, piłka nożna, koszykówka), plac zabaw, duży teren zielony służący do rekreacji i zabaw. Nocleg w Krakowie – hostel, pokoje 3-6 osobowe.

Wyżywienie: cztery posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja), obóz rozpoczyna się obiadokolacją i kończy się obiadem.

Program obozu:

1) zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem (Wawel - komnaty królewskie, Katedra, Dzwon Zygmunta, bulwary wiślane, Droga Królewska, Kościół Mariacki, Sukiennice, Collegium Maius).

2) zwiedzanie zabytkowej kopalni soli w Wieliczce

3) wycieczka do Zakopanego (zwiedzanie miasta z przewodnikiem - spacer po Krupówkach, wizyta w Muzeum Tatrzańskim, wjazd na Gubałówkę kolejką linowo – terenową, zwiedzanie Wielkiej Krokwi – wjazd na taras widokowy).

4) spotkanie z twórcą ludowym, wieczorek góralski połączony z nauką tańca i przyśpiewek góralskich

5) warsztaty tematyczne (muzyka, taniec, projektowanie, sport)

6) dyskoteki

7) gry, konkursy i rozgrywki sportowe, gry terenowe

8) ognisko z pieczeniem kiełbasek

9) spacery po okolicy

Uczestnicy obozu znajdują się pod opieką wykwalifikowanej kadry wychowawczej i jest zapewniona dla nich opieka medyczna.

Cena: 3990 PLN

Opcje dodatkowe: transfer z lotniska

Szczegółowe informacje i cennik obozu dostępny jest w ulotce:
Wersja polska
Wersja angielska
Wersja niemiecka

Chcesz dowiedzieć się więcej? sprawdź

Polish language course by Satoshi
Satoshi
Japonia

Jestem zaskoczony możliwościami, jakie daje ten kurs. Uczyłem się przy pomocy programów komputerowych angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego i nie spodziewałbym się, iż powstanie program do nauki języka polskiego w wielu kwestiach przewyższający tamte programy. Choć uczę się dopiero od miesiąca jestem pewny, że wkrótce będę mówił po polsku!

więcej

Masz pytania? Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 12 352-12-09.