Język polski dla obcokrajowców - polish for foreigners

Język polski dla obcokrajowców - polish for foreigners
Polish Language School GLOSSA

Język polski dla obcokrajowców (polish for foreigners) to kurs, który pozwoli Ci w krótkim czasie zacząć mówić i myśleć po polsku. Jeśli dotąd nie uczyłeś się polskiego, możesz zacząć naukę od zera. Jeśli natomiast chcesz kontynuować swoją przygodę z językiem polskim poprosimy Cię o napisanie krótkiego testu gramatyczno-leksykalnego. Następnie nasz lektor porozmawia z Tobą, by ocenić jak dobrze radzisz sobie z mówieniem.

Niezmiernie ważny jest fakt, że w SJO GLOSSA język polski dla obcokrajowców (polish for foreigners) jest nauczany w małych, międzynarodowych grupach. Dzięki temu nauka jest ciekawa i efektywna.

Celem kursu jest doskonalenie umiejętności skutecznej komunikacji w języku polskim poprzez równomierne rozwijanie wszystkich najważniejszych sprawności językowych: mówienia, rozumienia ze słuchu, pisania i czytania.

Podczas zajęć szczególny nacisk jest kładziony na doskonalenie płynności wypowiedzi i rozumienia języka mówionego. Istotnym elementem kursu są takie aktywności jak praca w grupach, dyskusje czy odgrywanie ról, które dają studentom maksymalnie dużo okazji do wypowiedzi w języku polskim.

Nasze kursy języka polskiego prowadzone na bazie różnorodnych materiałów przygotowywanych przez doświadczonych metodyków szkolnych. Obejmują one zarówno sprawdzone podręczniki renomowanych wydawców – np. serię „POLSKI krok po kroku” jak i odpowiednio przystosowane materiały z gazet i czasopism, audycji radiowych oraz programów telewizyjnych. Staramy się wykorzystywać zróżnicowane źródła językowe, aby uczestnicy kursu mogli się zapoznać z językiem polskim, który używany jest w sytuacjach codziennych, zarówno prywatnych jak i związanych z pracą, studiami czy wypoczynkiem.

Szkoła języka polskiego wg Javier Gutiérrez
Javier Gutiérrez
Argentyna

Z Glossą nie tylko nauczyłem się języka ale także miałem okazję dowiedzieć się wiele o tradycjach i zwyczajach Polaków. Szczególnie chciałbym podziękować nauczycielom za ich cierpliwość, zaangażowanie i doskonałe metody. Dzięki temu spędziłem niezapomniany czas w Krakowie.

więcej

Masz pytania? Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 12 352-12-09.
×
Pracujemy zdalnie

W związku z pandemią COVID-19 biuro i szkoła GLOSSA aż do odwołania będzie pracować wyłącznie w trybie zdalnym. Wszystkie kursy polskiego będą prowadzone online za pośrednictwem platformy e-polish.eu.

Kontakt z doradcami będzie możliwy wyłącznie drogą elektroniczną (e-mail) lub telefonicznie 690 599 520 (kursu polskiego) 505 356 332 lub 506 058 (e-polish.eu) od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 16:30.

Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość.