learn Polish książki

POLSKI krok po kroku – junior
Dialogi i teksty są napisane żywym językiem, jakim posługują się dzieci i nastolatki na co dzień

„POLSKI krok po kroku – junior” został napisany przez naszych nauczycieli z myślą o pracy z dziećmi i młodzieżą w wieku 10-15 lat.

Podobnie jak w przypadku serii dla dorosłych podręcznik ten jest napisany wyłącznie po polsku, by od pierwszej lekcji zanurzyć uczniów w nowym języku i zmobilizować do jego używania.

Dialogi i teksty są napisane żywym językiem, jakim posługują się dzieci i nastolatki na co dzień. Dodatkowo duża ilość nagrań zapoznaje z naturalnym brzmieniem języka polskiego i ułatwia opanowanie trudnej sztuki wymowy.

W prezentowane treści wplecione są elementy polskiej kultury, dzięki czemu uczniowie dodatkowo zdobywają podstawową wiedzę o Polsce.

Różnorodne ćwiczenia, służące kształceniu umiejętności swobodnej komunikacji w języku polskim, wprowadzają w świat bliski młodym ludziom. Bohaterowie podręcznika spotykają się w szkole, a wolny czas spędzają grając w piłkę, jeżdżąc na rowerze, chodząc do kina. Biorą udział w różnych projektach - konkursach talentów, grach terenowych. Często kontaktują się ze sobą używając nowych technologii – Facebooka, SMS-ów, blogów. Tematy w książce są powiązane z codziennym życiem ucznia - zakupy w sklepiku szkolnym, obiad na stołówce, droga do szkoły, mecz piłki nożnej...

Chcesz dowiedzieć się więcej? sprawdź

Nauka polskiego Antonio
Antonio
Belgia

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się, że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

więcej

Masz pytania? Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 12 429 40 51.