Nauka polskiego - learn Polish - Glossa

Nauka polskiego - learn Polish - Glossa
Learn Polish in Krakow

Prowadzona przez szkołę języka polskiego GLOSSA nauka polskiego - learn Polish - jest adresowana do mieszkających w Polsce cudzoziemców. Oferujemy kursy Polish lessons - na wszystkich poziomach zaawansowania – od początkującego (A1) do zaawansowanego (C2). Proponujemy szeroką gamę kursów dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszych studentów. W naszej ofercie są więc kursy semestralne - podczas których zajęcia odbywają się tylko dwa razy w tygodniu – jak również kursy intensywne z codziennymi zajęciami. Dla najbardziej wymagających proponujemy także kurs języka polskiego (polish language course) w systemie 1:1 z lektorem.
Jesteśmy świadomi, że język polski jest dla obcokrajowców trudnym językiem i dlatego też dbamy o to, by nasze metody nauczania uczyniły program learn Polish fascynującą przygodą z językiem polskim. Nauczamy w oparciu o metodę komunikacyjną i zadaniową. Gramatyka – która jest naturalnie kluczowym komponentem języka – pojawia się zawsze w konkretnym kontekście i jest ćwiczona w praktycznych sytuacjach komunikacyjnych w ramach kursów Polish lessons.

Oprócz tradycyjnych zajęć - Polish language course - nauka polskiego ma dać studentom możliwość lepszego poznania różnych aspektów polskiej kultury. Ważnym elementem naszych kursów są dodatkowe zajęcia pozalekcyjne oraz warsztaty, których program obejmuje tematy takie jak: historia polski, polska kuchnia, sławni Polacy, atrakcje turystyczne itp.

Nauka polskiego wg Florance Vanden Borre
Florance Vanden Borre
Belgia

Młodzi, inteligentni i dynamiczni nauczyciele sprawili, że pobyt w Krakowie był fascynującym doświadczeniem, którego nie zapamię do końca życia.

więcej

Masz pytania? Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 12 352-12-09.
×
Pracujemy zdalnie

W związku z pandemią COVID-19 biuro i szkoła GLOSSA aż do odwołania będzie pracować wyłącznie w trybie zdalnym. Wszystkie kursy polskiego będą prowadzone online za pośrednictwem platformy e-polish.eu.

Kontakt z doradcami będzie możliwy wyłącznie drogą elektroniczną (e-mail) lub telefonicznie 690 599 520 (kursu polskiego) 505 356 332 lub 506 058 (e-polish.eu) od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 16:30.

Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość.