język polski dla obcokrajowców - Glossa

Dlaczego Glossa?
Podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem i pasją!

Zanim rozpoczniesz swoją ekscytującą przygodę z językiem polskim, wybierz szkołę, która będzie Cię wspierać w realizacji Twoich celów. GLOSSA z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Bogate doświadczenie

GLOSSA specjalizuje się w nauczaniu języka polskiego jako obcego od blisko 20 lat. Nasze bogate doświadczenie zaowocowało opracowaniem własnej serii podręczników („POLSKI krok po kroku”) oraz platformy e-learningowej e-polish.eu.

Doskonała lokalizacja

GLOSSA znajduje się w ścisłym centrum Krakowa, w miejscu świetnie skomunikowanym z najważniejszymi punktami miasta (10 min. pieszo od Rynku Głównego i 5 min. od najważniejszych zabytków żydowskiego Kazimierza). W szkole przywita Cię zgrany zespół pracowników i lektorów, których życzliwość oraz pozytywna energia ułatwią Ci aklimatyzację w Krakowie.

Nowocześnie wyposażone sale

Kursy odbywają się w jasnych, przestronnych, nowocześnie wyposażonych salach. Na terenie szkoły możesz korzystać z bezprzewodowej sieci internetowej, pracowni komputerowej oraz bogatych zasobów biblioteki i filmoteki. W saloniku studenckim możesz spotkać się z innymi osobami uczącymi się w szkole. W bliskim sąsiedztwie szkoły znajdziesz kawiarnie, jadłodajnie, bary i targ owocowo-warzywny.

Kameralne, międzynarodowe grupy

Uczyć się będziesz w kameralnych grupach, razem ze studentami z całego świata, którzy tworzą wielokulturową, fascynującą społeczność.

Atrakcyjne zajęcia dodatkowe

Po lekcjach będziesz mógł wziąć udział w licznych zajęciach dodatkowych. Odpowiednio przygotowany program pozwoli Ci poznać wybrane aspekty polskiej kultury, historii i realiów społecznych oraz przygotować się na spotkanie z różnicami kulturowymi.

W naszej szkole wierzymy, że najlepszą drogą do opanowania języka jest jego częste stosowanie. Zmobilizujemy Cię do używania polskiego w rozmaitych codziennych sytuacjach. Pomożemy Ci stawiać pierwsze kroki z językiem i zrobimy wszystko, by uczynić Twój pobyt w Polsce owocnym i niezapomnianym doświadczeniem.

Chcesz dowiedzieć się więcej? sprawdź

Język polski dla obcokrajowców wg Eugene
Eugene
Korea

Nauczyłem się bardzo dużo i jestem bardzo zadowolony. Nauczyciele byli bardzo wymagający, ale zajęcia były zawsze ciekawe i urozmaicone. Nigdy się nie nudziłem. Bardzo podobał mi się program dodatkowych zajęć - gotowanie, tradycje świąteczne, wyjścia do pubów i zwiedzanie z przewodnikiem. Poleciłbym tą szkołę każdemu, kto chce się nauczyć polskiego i ciekawie spędzić czas w Polsce.

więcej

Masz pytania? Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 12 352-12-09.