learn Polish książki

POLSKI krok po kroku – junior
Dialogi i teksty są napisane żywym językiem, jakim posługują się dzieci i nastolatki na co dzień

„POLSKI krok po kroku – junior” został napisany przez naszych nauczycieli z myślą o pracy z dziećmi i młodzieżą w wieku 10-15 lat.

Podobnie jak w przypadku serii dla dorosłych podręcznik ten jest napisany wyłącznie po polsku, by od pierwszej lekcji zanurzyć uczniów w nowym języku i zmobilizować do jego używania.

Dialogi i teksty są napisane żywym językiem, jakim posługują się dzieci i nastolatki na co dzień. Dodatkowo duża ilość nagrań zapoznaje z naturalnym brzmieniem języka polskiego i ułatwia opanowanie trudnej sztuki wymowy.

W prezentowane treści wplecione są elementy polskiej kultury, dzięki czemu uczniowie dodatkowo zdobywają podstawową wiedzę o Polsce.

Różnorodne ćwiczenia, służące kształceniu umiejętności swobodnej komunikacji w języku polskim, wprowadzają w świat bliski młodym ludziom. Bohaterowie podręcznika spotykają się w szkole, a wolny czas spędzają grając w piłkę, jeżdżąc na rowerze, chodząc do kina. Biorą udział w różnych projektach - konkursach talentów, grach terenowych. Często kontaktują się ze sobą używając nowych technologii – Facebooka, SMS-ów, blogów. Tematy w książce są powiązane z codziennym życiem ucznia - zakupy w sklepiku szkolnym, obiad na stołówce, droga do szkoły, mecz piłki nożnej...

Chcesz dowiedzieć się więcej? sprawdź

Język polski dla obcokrajowców wg Susana
Susana
Dania

The time I spent in Kraków at Glossa has been some of the best weeks of my life. I learnt quite a lot in a short period, I actually liked going to school, and I met a lot of really nice people I'm still in contact with.

więcej

Masz pytania? Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 12 352-12-09.