Kurs języka polskiego dla firm

Dlaczego Glossa?
Jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę szkoleniową w zakresie języka polskiego i innych języków

Specjalizujemy się w nauczaniu języka polskiego od 1997 roku.

Nasza kadra to wykwalifikowani trenerzy, którzy od lat z zaangażowaniem i pasją nauczają języka polskiego. Są oni autorami popularnej serii podręczników „POLSKI krok po kroku” oraz materiałów dostępnych na platformie e-polish.eu. Dodatkowo nasi lektorzy prowadzą liczne szkolenia metodyczne w Polsce i za granicą ucząc innych jak skutecznie nauczać polskiego.

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że profesjonalna kadra lektorska oraz doskonałe zaplecze metodyczne muszą być wsparte doświadczeniem i umiejętnym zarządzaniem, aby realizacja szkolenia przebiegała sprawnie i gwarantowała osiągnięcie zamierzonych celów. Posiadamy wszystkie te atuty, a także doświadczenie w realizacji dużych projektów szkoleniowych, w których w ramach jednej firmy szkolonych jest ponad 250 pracowników, w około 60 grupach, w zakresie 10 języków.

Jakość naszych usług gwarantuje wewnętrzny system procedur i kontroli jakości. Równocześnie jesteśmy w stanie elastycznie i szybko reagować na potrzeby klienta, dzięki czemu nasi klienci oceniają bardzo pozytywnie współpracę z GLOSSĄ jako dostawcą usług szkoleniowych.

W 2007 roku GLOSSA uruchomiła system online obsługi szkoleń językowych w firmach i jest jedną z nielicznych firm w Polsce oferujących tego rodzaju system wspomagający szkolenia językowe. W 2011 roku uruchomiliśmy unikalny w skali światowej system e-learningowy e-polish.eu do nauki języka polskiego jako obcego.

Jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę szkoleniową w zakresie języka polskiego i innych języków.

Chcesz dowiedzieć się więcej? sprawdź

Szkoła języka polskiego wg Izabela Olszewska
Izabela Olszewska
LUFTHANSA

Współpraca przebiega wzorowo, a zlecenia są wykonywane z pełnym zaangażowaniem i z najwyższą jakością standardów obsługi klienta.

więcej

Masz pytania? Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 12 352-12-09.
×
Pracujemy zdalnie

W związku z pandemią COVID-19 biuro i szkoła GLOSSA aż do odwołania będzie pracować wyłącznie w trybie zdalnym. Wszystkie kursy polskiego będą prowadzone online za pośrednictwem platformy e-polish.eu.

Kontakt z doradcami będzie możliwy wyłącznie drogą elektroniczną (e-mail) lub telefonicznie 690 599 520 (kursu polskiego) 505 356 332 lub 506 058 (e-polish.eu) od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 16:30.

Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość.