Kurs języka polskiego dla firm

Dlaczego Glossa?
Jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę szkoleniową w zakresie języka polskiego i innych języków

Specjalizujemy się w nauczaniu języka polskiego od 1997 roku.

Nasza kadra to wykwalifikowani trenerzy, którzy od lat z zaangażowaniem i pasją nauczają języka polskiego. Są oni autorami popularnej serii podręczników „POLSKI krok po kroku” oraz materiałów dostępnych na platformie e-polish.eu. Dodatkowo nasi lektorzy prowadzą liczne szkolenia metodyczne w Polsce i za granicą ucząc innych jak skutecznie nauczać polskiego.

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że profesjonalna kadra lektorska oraz doskonałe zaplecze metodyczne muszą być wsparte doświadczeniem i umiejętnym zarządzaniem, aby realizacja szkolenia przebiegała sprawnie i gwarantowała osiągnięcie zamierzonych celów. Posiadamy wszystkie te atuty, a także doświadczenie w realizacji dużych projektów szkoleniowych, w których w ramach jednej firmy szkolonych jest ponad 250 pracowników, w około 60 grupach, w zakresie 10 języków.

Jakość naszych usług gwarantuje wewnętrzny system procedur i kontroli jakości. Równocześnie jesteśmy w stanie elastycznie i szybko reagować na potrzeby klienta, dzięki czemu nasi klienci oceniają bardzo pozytywnie współpracę z GLOSSĄ jako dostawcą usług szkoleniowych.

W 2007 roku GLOSSA uruchomiła system online obsługi szkoleń językowych w firmach i jest jedną z nielicznych firm w Polsce oferujących tego rodzaju system wspomagający szkolenia językowe. W 2011 roku uruchomiliśmy unikalny w skali światowej system e-learningowy e-polish.eu do nauki języka polskiego jako obcego.

Jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę szkoleniową w zakresie języka polskiego i innych języków.

Chcesz dowiedzieć się więcej? sprawdź

Michał Szot about polish for foreigners
Michał Szot
ONET.PL

Dobrze zrealizowane, na bardzo wysokim poziomie merytorycznym zajęcia umożliwiły naszym pracownikom zwiększenie kompetencji językowych.

więcej

Masz pytania? Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 12 352-12-09.