polish lessons e-learning

Kurs e-learningowy
Przekonaj się o skuteczności e-polish.eu! Przetestuj bezpłatną lekcję demo

Kurs e-learningowy został opracowany przez naszych nauczycieli i gruntownie przetestowany w nauczaniu polskiego ludzi z różnych krajów, w różnym wieku i na różnych poziomach zaawansowania.

Od pierwszej lekcji język polski będzie jedynym językiem, który będziesz słyszeć i którego będziesz używać. Patrząc na obrazki i ilustracje oraz słuchając dialogów, będziesz uczyć się języka w naturalny sposób – podobnie jak dziecko przyswajające język poprzez słuchanie i obserwację otaczającego je świata. Nowe słowa, wyrażenia i struktury gramatyczne będziesz poznawać w ich naturalnym kontekście i w starannie zaplanowanej kolejności. Przekonasz się, że szybko zaczniesz rozumieć język polski oraz nauczysz się mówić, a nawet myśleć w tym języku.

Fabularna formuła kursu – przygody bohaterów, którzy przyjechali do Krakowa z różnych krajów, aby uczyć się polskiego – nie pozwoli Ci oderwać się od nauki. Sam nie zauważysz, jak zaczniesz płynnie posługiwać się językiem polskim!

dostępne kursy
 • POLSKI krok po kroku 1
  – poziom A1/A2
 • POLSKI krok po kroku 2
  – poziom A2/B1
 • POLSKI krok po kroku - junior 1
  – poziom A1
bezpłatna lekcja

Przekonaj się o skuteczności e-polish.eu! Zapraszamy Cię do przetestowania bezpłatnej lekcji demo.

Pamiętaj, że możesz dodatkowo rozwijać swoje umiejętności komunikacyjne uzupełniając kurs dodatkowymi lekcjami indywidualnymi online z naszymi lektorami.

Dzięki platformie e-polish.eu:
 • możesz uczyć się zarówno podczas swojego pobytu w Polsce, jak też po powrocie do domu
 • sam wybierasz, kiedy i gdzie chcesz się uczyć
 • masz dostęp do ogromnej ilości materiałów wizualnych i nagrań audio - wszystkie ćwiczenia pojawiające się w ramach kursu to interaktywne ćwiczenia multimedialne o atrakcyjnej formie, pozwalające szybko sprawdzić poprawność odpowiedzi
 • możesz sięgnąć po dodatkowe ćwiczenia, które ułatwią Ci opanowanie najtrudniejszych aspektów polskiej gramatyki
 • przekonasz się, że gramatyka nie jest taka trudna: pomogą Ci ją zrozumieć intuicyjne tabele gramatyczne i komentarze gramatyczne. Dodatkowo dla każdego czasownika znajdziesz tabele koniugacji, zaś dla rzeczowników i przymiotników tabele deklinacji
 • masz dostęp do multimedialnego słownika zawierającego oprócz tłumaczenia także przykład zastosowania, ilustrację oraz wymowę danego słowa lub wyrażenia. Co ważne - w słowniku możesz szukać także form odmienionych rzeczowników, czasowników i przymiotników
 • możesz korzystać z modułu utrwalania słownictwa: specjalnego systemu do zapamiętywania nowych słów, zwrotów i wyrażeń

Chcesz dowiedzieć się więcej? sprawdź

Polish language course by Satoshi
Satoshi
Japonia

Jestem zaskoczony możliwościami, jakie daje ten kurs. Uczyłem się przy pomocy programów komputerowych angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego i nie spodziewałbym się, iż powstanie program do nauki języka polskiego w wielu kwestiach przewyższający tamte programy. Choć uczę się dopiero od miesiąca jestem pewny, że wkrótce będę mówił po polsku!

więcej

Masz pytania? Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 12 352-12-09.