polish lessons e-learning

Kurs e-learningowy
Przekonaj się o skuteczności e-polish.eu! Przetestuj bezpłatną lekcję demo

Kurs e-learningowy został opracowany przez naszych nauczycieli i gruntownie przetestowany w nauczaniu polskiego ludzi z różnych krajów, w różnym wieku i na różnych poziomach zaawansowania.

Od pierwszej lekcji język polski będzie jedynym językiem, który będziesz słyszeć i którego będziesz używać. Patrząc na obrazki i ilustracje oraz słuchając dialogów, będziesz uczyć się języka w naturalny sposób – podobnie jak dziecko przyswajające język poprzez słuchanie i obserwację otaczającego je świata. Nowe słowa, wyrażenia i struktury gramatyczne będziesz poznawać w ich naturalnym kontekście i w starannie zaplanowanej kolejności. Przekonasz się, że szybko zaczniesz rozumieć język polski oraz nauczysz się mówić, a nawet myśleć w tym języku.

Fabularna formuła kursu – przygody bohaterów, którzy przyjechali do Krakowa z różnych krajów, aby uczyć się polskiego – nie pozwoli Ci oderwać się od nauki. Sam nie zauważysz, jak zaczniesz płynnie posługiwać się językiem polskim!

dostępne kursy
 • POLSKI krok po kroku 1
  – poziom A1/A2
 • POLSKI krok po kroku 2
  – poziom A2/B1
 • POLSKI krok po kroku - junior 1
  – poziom A1
bezpłatna lekcja

Przekonaj się o skuteczności e-polish.eu! Zapraszamy Cię do przetestowania bezpłatnej lekcji demo.

Pamiętaj, że możesz dodatkowo rozwijać swoje umiejętności komunikacyjne uzupełniając kurs dodatkowymi lekcjami indywidualnymi online z naszymi lektorami.

Dzięki platformie e-polish.eu:
 • możesz uczyć się zarówno podczas swojego pobytu w Polsce, jak też po powrocie do domu
 • sam wybierasz, kiedy i gdzie chcesz się uczyć
 • masz dostęp do ogromnej ilości materiałów wizualnych i nagrań audio - wszystkie ćwiczenia pojawiające się w ramach kursu to interaktywne ćwiczenia multimedialne o atrakcyjnej formie, pozwalające szybko sprawdzić poprawność odpowiedzi
 • możesz sięgnąć po dodatkowe ćwiczenia, które ułatwią Ci opanowanie najtrudniejszych aspektów polskiej gramatyki
 • przekonasz się, że gramatyka nie jest taka trudna: pomogą Ci ją zrozumieć intuicyjne tabele gramatyczne i komentarze gramatyczne. Dodatkowo dla każdego czasownika znajdziesz tabele koniugacji, zaś dla rzeczowników i przymiotników tabele deklinacji
 • masz dostęp do multimedialnego słownika zawierającego oprócz tłumaczenia także przykład zastosowania, ilustrację oraz wymowę danego słowa lub wyrażenia. Co ważne - w słowniku możesz szukać także form odmienionych rzeczowników, czasowników i przymiotników
 • możesz korzystać z modułu utrwalania słownictwa: specjalnego systemu do zapamiętywania nowych słów, zwrotów i wyrażeń

Chcesz dowiedzieć się więcej? sprawdź

Elisabeth o kursie języka polskiego
Elisabeth
Wielka Brytania

Gratuluję – świetnie zrealizowanego portalu! Bardzo podoba mi się sposób wprowadzania materiału i to wyłącznie przy użyciu języka polskiego. Na początku myślałam, że bez użycia angielskiego niczego się nie nauczę, ale to faktycznie działa! Oczywiście korzystam z komentarzy gramatycznych po angielsku ale to raczej dla upewnienia się, czy wszystko dobrze rozumiem. Dialogów, nagrań oraz ćwiczeń opcjonalnych jest tak dużo, iż nie sposób czegoś nie zrozumieć.

więcej

Masz pytania? Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 12 352-12-09.