Bezpieczeństwo COVID-19

Bezpieczeństwo COVID-19

Bardzo szybko realizowany w Polsce program szczepień przeciw COVID-19 sprawił, że sytuacja z dnia na dzień się polepsza. W ostatnich dniach liczby dzienne zakażeń są najniższe od ponad 12 miesięcy. W związku z tym zdecydowaliśmy się wznowić zajęcia stacjonarne w szkole.

Bezpieczeństwo naszych studentów jest dla nas absolutnym priorytetem, dlatego też wdrażane są kluczowe procedury bezpieczeństwa:

  • zaszczepiony personel,
  • regularnie dezynfekowane i wietrzone sale lekcyjne,
  • zajęcia w małych grupach lub indywidualne,
  • zachowanie dystansu 1,5 m
  • obowiązkowe maseczki dla uczniów, jak i personelu.

W chwili obecnej studenci z krajów UE mogą wjechać do Polski bez obowiązku kwarantanny, jeśli spełnią określone kryteria (szczepienie, negatywny wynik testu PCR lub testy antygenowe). Ze względu na możliwość zmiany zasad wjazdu do Polski prosimy o sprawdzenie aktualnych zasad na stronie MSZ

Gisela Groüller w szkole języka polskiego
Gisela Groüller
Niemcy

Małe grupy, ciekawe materiały, świetnie przygotowani i zaangażowani nauczyciele, dobre zakwaterowanie z pysznym jedzeniem.

więcej

Masz pytania? Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 12 352-12-09.
×
Pracujemy zdalnie

W związku z pandemią COVID-19 biuro i szkoła GLOSSA aż do odwołania będzie pracować wyłącznie w trybie zdalnym. Wszystkie kursy polskiego będą prowadzone online za pośrednictwem platformy e-polish.eu.

Kontakt z doradcami będzie możliwy wyłącznie drogą elektroniczną (e-mail) lub telefonicznie 690 599 520 (kursu polskiego) 505 356 332 lub 506 058 (e-polish.eu) od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 16:30.

Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość.