Świętuj z nami 20 urodziny w Krakowie !

Świętuj z nami 20 urodziny w Krakowie!
Szkoła Języka Polskiego Glossa w tym roku kończy 20 lat!

Przyjedź do Krakowa na niezapomniane wakacje i świętuj z nami 20 urodziny Szkoły Języka Polskiego GLOSSA!

Lato w Krakowie to fantastyczny czas imprez plenerowych i festiwali. To także idealny okres, aby zwiedzać liczne zabytki dawnej stolicy Polski i poznawać urocze miejsca w okolicy. Uczestnicząc w kursie języka polskiego, zadbamy, abyś niczego nie przeoczył.

Z okazji naszych 20 urodzin mamy dla Ciebie prezent: 20% rabatu na kurs języka polskiego oraz zestaw gadżetów dla pierwszych 20 studentów!

* 20% rabatu dla osób, które zapiszą się na kurs do 20 czerwca 2017 r.
* Rabat obowiązuje w przypadku zapisu do 20 czerwca 2017 r.
 

Wybierz termin przyjazdu stosownie do swoich zainteresowań:
17 czerwca rozpocznie się 11. Noc Teatrów – kilkadziesiąt spektakli, liczne widowiska plenerowe i koncerty.
22 czerwca natomiast możesz wziąć udział w pochodzie legendarnego i walecznego Lajkonika, który ocalił Kraków przed najazdem Tatarów.
Od 9 czerwca do 2 lipca w Krakowie odbędzie się 21. Letni Festiwal Opery Krakowskiej – czas spotkań ze wspaniałą muzyką i znakomitymi artystami.
24 czerwca to najkrótsza noc w roku - Noc Świętojańska! W Krakowie Wianki to też Święto Muzyki – koncerty przez cały dzień na co najmniej czterech scenach.
24 czerwca do 2 lipca będziesz mógł poczuć kulturę żydowską własnymi zmysłami i przenieść się do Jerozolimy podczas 27 Festiwalu Kultury Żydowskiej.
18 i 19 sierpnia odbędzie się Kraków Live Festival, na którym wystąpią m.in. Ellie Goulding, Alt-J i Lana Del Rey.

Szkoła języka polskiego okiem Toru Nabata
Toru Nabata
Japonia

Kurs w Glossie to niezapomniane przeżycie, które będę długo wspominał. Spotkałem tu fantastycznych ludzi z całego świata, poznałem polską gościnność i wiele się nauczyłem.

więcej

Masz pytania? Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 12 352-12-09.
×
Pracujemy zdalnie

W związku z pandemią COVID-19 biuro i szkoła GLOSSA aż do odwołania będzie pracować wyłącznie w trybie zdalnym. Wszystkie kursy polskiego będą prowadzone online za pośrednictwem platformy e-polish.eu.

Kontakt z doradcami będzie możliwy wyłącznie drogą elektroniczną (e-mail) lub telefonicznie 690 599 520 (kursu polskiego) 505 356 332 lub 506 058 (e-polish.eu) od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 16:30.

Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość.