Festiwale, koncerty i język polski w Krakowie

Szkoła Letnia Języka i Kultury Polskiej 2019
Festiwale, koncerty i język polski w Krakowie

Kraków, jako światowa stolica kultury, oferuje na lato 2019 moc festiwali i koncertów polskich, jak i zagranicznych gwiazd. Zapraszamy do szkoły letniej, gdzie intensywnej nauce towarzyszy wyjątkowo bogaty program zajęć dodatkowych oraz wakacyjna atmosfera. Przygotuj się na całkowite zanurzenie w języku i kulturze polskiej!

Oferta specjalna lato 2019!

Pokój w komfortowym apartamencie Bajeczna w cenie 120 EUR / 490 PLN za tydzień. Zobacz zdjęcia.

Szkoła letnia języka i kultury polskiej to:

 • intensywny kurs języka polskiego w międzynarodowej grupie
 • rozwijanie umiejętności mówienia, rozumienia ze słuchu, czytania i pisania
 • szczególny nacisk na praktyczne wykorzystanie języka – mówienie i rozumienie
 • dynamiczne, różnorodne i motywujące zajęcia
 • bogaty program zajęć dodatkowych: wykłady poświęcone polskiej historii i kulturze, warsztaty językowe i kulinarne, polskie święta i tradycje, pokazy filmowe itp.
 • inspirujące zajęcia poza szkołą: wycieczki, pikniki, gra miejska itp.
 • możliwość poznania ludzi z całego świata
 • e-learning wliczony w cenę (*)

Szkoła letnia języka i kultury polskiej w mini grupie to dodatkowo:

 • większa koncentracja na indywidualnych potrzebach studentów
 • większy nacisk na aspekty takie jak wymowa, akcent, intonacja
 • więcej czasu nauczyciela tylko dla Ciebie i więcej czasu na Twoje mówienie

CENA od: 1990 PLN zapisz się!

W te wakacje każdy znajdzie tu dla siebie wiele atrakcji! Od magicznego polskiego festiwalu Wianki, który związany jest z tradycją Nocy Świętojańskiej, po koncerty najsłynniejszych światowych gwiazd takich jak Calvin Harris, Macklemore, Post Malone czy Calvin Harris.

Wianki Festiwal

Festiwal Wianki nawiązuje do polskiej tradycji związanej z Nocą Kupały, podczas której młode dziewczęta rzucały wianki do wody, co miało zapewnić im szybkie zamążpójście. Sam Festiwal jest jednym z największych wydarzeń muzycznych w Polsce. W ramach Festiwalu można również wziąć udział w warsztatach rzemieślniczych oraz pokazie sztucznych ogni pod Wawelem.

Kraków Live Festival 2019

Kraków Live Festival to dwudniowy festiwal muzyczny odbywający się w sierpniu w Krakowie, w czasie którego można będzie posłuchać wykonawców światowego formatu oraz najlepszych polskich artystów. Festiwal co roku przyciąga kilkadziesiąt tysięcy fanów muzyki.

Festiwal Kultury Żydowskiej

Trwający tydzień Festiwal Kultury Żydowskiej to ponad 150 różnorodnych atrakcji - koncertów, wystaw, wykładów i warsztatów. Główną sceną muzyczną jest synagoga Tempel, ale tradycyjnie już festiwalowe koncerty i imprezy odbywają się w najpopularniejszych klubach i salach koncertowych Kazimierza.

Summer Jazz Festival Kraków

Organizowany od ponad 20 lat festiwal jest obecnie największym polskim festiwalem jazzowym i jednym z większych w Europie. W ramach festiwalu odbędzie się blisko 100 koncertów, podczas których wystąpi ponad 200 polskich i zagranicznych artystów.

CENA od: 1990 PLN zapisz się!

(*) Dostęp do platformy e-polish.eu obejmuje wybrany kurs na poziomie A1-B1 na czas trwania kursu w Krakowie oraz dodatkowe 6 miesięcy od zakończenia kursu.

wybierz opcję:
Nauka polskiego Antonio
Antonio
Belgia

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się, że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

więcej

Masz pytania? Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 12 352-12-09.