Nauka polskiego - learn Polish - Glossa

Nauka polskiego - learn Polish - Glossa
Learn Polish in Krakow

Prowadzona przez szkołę języka polskiego GLOSSA nauka polskiego - learn Polish - jest adresowana do mieszkających w Polsce cudzoziemców. Oferujemy kursy Polish lessons - na wszystkich poziomach zaawansowania – od początkującego (A1) do zaawansowanego (C2). Proponujemy szeroką gamę kursów dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszych studentów. W naszej ofercie są więc kursy semestralne - podczas których zajęcia odbywają się tylko dwa razy w tygodniu – jak również kursy intensywne z codziennymi zajęciami. Dla najbardziej wymagających proponujemy także kurs języka polskiego (polish language course) w systemie 1:1 z lektorem.
Jesteśmy świadomi, że język polski jest dla obcokrajowców trudnym językiem i dlatego też dbamy o to, by nasze metody nauczania uczyniły program learn Polish fascynującą przygodą z językiem polskim. Nauczamy w oparciu o metodę komunikacyjną i zadaniową. Gramatyka – która jest naturalnie kluczowym komponentem języka – pojawia się zawsze w konkretnym kontekście i jest ćwiczona w praktycznych sytuacjach komunikacyjnych w ramach kursów Polish lessons.

Oprócz tradycyjnych zajęć - Polish language course - nauka polskiego ma dać studentom możliwość lepszego poznania różnych aspektów polskiej kultury. Ważnym elementem naszych kursów są dodatkowe zajęcia pozalekcyjne oraz warsztaty, których program obejmuje tematy takie jak: historia polski, polska kuchnia, sławni Polacy, atrakcje turystyczne itp.

Szkoła języka polskiego okiem Maria del Mar Tarrús
Maria del Mar Tarrús
Hiszpania

Bardzo dobra szkoła. Małe grupy, dobre nauczycielki. Dużo się nauczyłam i jestem zadowolona, że tutaj studiowałam.

więcej

Masz pytania? Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 12 352-12-09.