Nauka polskiego - learn Polish - Glossa

Nauka polskiego - learn Polish - Glossa
Learn Polish in Krakow

Prowadzona przez szkołę języka polskiego GLOSSA nauka polskiego - learn Polish - jest adresowana do mieszkających w Polsce cudzoziemców. Oferujemy kursy Polish lessons - na wszystkich poziomach zaawansowania – od początkującego (A1) do zaawansowanego (C2). Proponujemy szeroką gamę kursów dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszych studentów. W naszej ofercie są więc kursy semestralne - podczas których zajęcia odbywają się tylko dwa razy w tygodniu – jak również kursy intensywne z codziennymi zajęciami. Dla najbardziej wymagających proponujemy także kurs języka polskiego (polish language course) w systemie 1:1 z lektorem.
Jesteśmy świadomi, że język polski jest dla obcokrajowców trudnym językiem i dlatego też dbamy o to, by nasze metody nauczania uczyniły program learn Polish fascynującą przygodą z językiem polskim. Nauczamy w oparciu o metodę komunikacyjną i zadaniową. Gramatyka – która jest naturalnie kluczowym komponentem języka – pojawia się zawsze w konkretnym kontekście i jest ćwiczona w praktycznych sytuacjach komunikacyjnych w ramach kursów Polish lessons.

Oprócz tradycyjnych zajęć - Polish language course - nauka polskiego ma dać studentom możliwość lepszego poznania różnych aspektów polskiej kultury. Ważnym elementem naszych kursów są dodatkowe zajęcia pozalekcyjne oraz warsztaty, których program obejmuje tematy takie jak: historia polski, polska kuchnia, sławni Polacy, atrakcje turystyczne itp.

Nauka polskiego wg Heidi
Heidi
Niemcy

Postanowiłam na emeryturze podjąć trudne wyzwanie - nauczyć się polskiego. Wybrałam Kraków i szkołę Glossa, cieszącą się bardzo dobrymi opiniami. Nie żałuję - nauczyłam się sporo i spędziłam tutaj wspaniały czas. Nauczycielki były urocze i potrafiły bardzo ciekawie prowadzić zajęcia. W Glossie spotkałam też ludzi z całego świata i wszyscy bardzo dobrze żeśmy się bawili.

więcej

Masz pytania? Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 12 352-12-09.