Kurs karnawałowy online języka polskiego dla obcokrajowców

Kurs karnawałowy języka polskiego - ONLINE
Nowy rok z językiem polskim

Trwa zabawa,

gra muzyka,

świat wiruje,

a...

polski wokół!


Zapraszamy Cię na karnawałowy kurs (ONLINE) języka polskiego, który łączy klasyczne zajęcia z bogatym programem dodatkowym! Z jednej strony rozwijanie zdolności komunikacyjnych, z drugiej zaś nacisk na poznanie polskiej kultury i karnawałowych tradycji.

Czas karnawału to okres zabaw, balów, maskarad – możesz spędzić go w miłym towarzystwie i w karnawałowej atmosferze uczyć się języka polskiego. Niezapomniane wrażenia gwarantowane!

Weźmiesz udział w fantastycznych warsztatach zgłębiających tajemnice polskiego kalendarza, zabawisz się w przepowiadanie przyszłości poznając horoskopy, wspólnie z lektorami i innymi kursantami stworzysz top listę postanowień noworocznych. Dzięki dodatkowym zajęciom sam doświadczysz, czym jest karnawał i jak go się obchodzi w Polsce.

Kurs karnawałowy ONLINE to znacznie więcej dodatkowych zajęć, warsztatów i spotkań, a wszystko to w towarzyskiej i radosnej atmosferze!

Wejdź do Wirtualnej Sali Lekcyjnej i przygotuj się na całkowite zanurzenie w języku polskim!

CENA: 770 PLN zapisz się!

Polish lessons by Jerzy Szymański
Jerzy Szymański
GÓRKA CEMENT

Szkolenia językowe prowadzone są profesjonalnie, z udziałem wykwalifikowanych lektorów polskich jak i native speakers oraz dostosowane do wymagań i potrzeb pracowników naszej firmy.

więcej

Masz pytania? Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 12 352-12-09.