Kurs karnawałowy online języka polskiego dla obcokrajowców

Kurs karnawałowy języka polskiego - ONLINE
Nowy rok z językiem polskim

Trwa zabawa,

gra muzyka,

świat wiruje,

a...

polski wokół!


Zapraszamy Cię na karnawałowy kurs (ONLINE) języka polskiego, który łączy klasyczne zajęcia z bogatym programem dodatkowym! Z jednej strony rozwijanie zdolności komunikacyjnych, z drugiej zaś nacisk na poznanie polskiej kultury i karnawałowych tradycji.

Czas karnawału to okres zabaw, balów, maskarad – możesz spędzić go w miłym towarzystwie i w karnawałowej atmosferze uczyć się języka polskiego. Niezapomniane wrażenia gwarantowane!

Weźmiesz udział w fantastycznych warsztatach zgłębiających tajemnice polskiego kalendarza, zabawisz się w przepowiadanie przyszłości poznając horoskopy, wspólnie z lektorami i innymi kursantami stworzysz top listę postanowień noworocznych. Dzięki dodatkowym zajęciom sam doświadczysz, czym jest karnawał i jak go się obchodzi w Polsce.

Kurs karnawałowy ONLINE to znacznie więcej dodatkowych zajęć, warsztatów i spotkań, a wszystko to w towarzyskiej i radosnej atmosferze!

Wejdź do Wirtualnej Sali Lekcyjnej i przygotuj się na całkowite zanurzenie w języku polskim!

CENA: 770 PLN zapisz się!

Język polski dla obcokrajowców wg Grażyna Mroczek
Grażyna Mroczek
BAHLSEN POLSKA

Elastyczność, indywidualne podejście do kursanta, zaangażowanie oraz wysoki poziom nauczania pozytywnie przyczyniły się do rozwoju pracowników naszej firmy.

więcej

Masz pytania? Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 12 352-12-09.