Bezpłatne kursy polskiego dla uchodźców z Ukrainy

Jesteśmy z Wami!
Bezpłatne kursy polskiego dla uchodźców z Ukrainy

Drodzy Przyjaciele z Ukrainy!
W tym bardzo trudnym czasie chcemy zaoferować Wam pomoc jak najlepiej umiemy. Jeśli chcecie zacząć naukę języka polskiego zapraszamy do skorzystania z poniższych opcji. Jesteśmy z Wami!"

Bezpłatne kursy polskiego online

Zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci z Ukrainy do wzięcia udziału w intensywnym kursie języka polskiego online z nauczycielami ze szkoły GLOSSA w Krakowie.

Kurs dla dorosłych
Długość kursu: 2 tygodnie
Grupa: do 15 osób
Zajęcia: od poniedziałku do piątku 9:00 do 10:30
Początek kursu: 21.03.2022

Kurs dla dzieci i młodzieży
Wiek: 9-16 lat
Długość kursu: 2 tygodnie
Grupa: do 10 osób
Zajęcia: od poniedziałku do piątku 14:00 do 14:45
Początek kursu: 21.03.2022

Zajęcia będą odbywać się w Wirtualnej Sali Lekcyjnej na platformie e-polish.eu. Uczniowie potrzebują laptopa z dostępem do internetu, zestawu słuchawkowego (słuchawki plus mikrofon) oraz kamery internetowej. Konieczna jest znajomość alfabetu łacińskiego.

Jeśli jesteś zainteresowany kursem, napisz do nas na ukraina@glossa.pl, a w tytule maila wpisz "KURS ONLINE"

UWAGA: Uczestnicy będą proszeni o dostarczenie dowodu przejścia przez granicę ukraińsko-polską po 24.02.2022 (np. w formie zdjęcia paszportu).

Specjalne ceny na kursy w Krakowie i online

Ze względu na ogromne zainteresowanie nie jesteśmy w stanie zapewnić dla wszystkich uchodźców z Ukrainy bezpłatnych kursów języka polskiego. Przygotowaliśmy zatem dla Was:

  • kurs intensywny w Krakowie ze zniżką 50% względem standardowego kursu. Szczegółowe informacje i zapisy znajdują się tutaj
  • specjalna cena na kurs online: 385zł za 2 tygodnie. Jeśli jesteś zainteresowany kursem, napisz do nas na ukraina@glossa.pl, a w tytule maila wpisz "KURS ONLINE"

1000 bezpłatnych podręczników (e-coursebooków)

Przygotowaliśmy 1000 darmowych e-coursebooków czyli interaktywnych podręczników z najpopularniejszej serii do nauki języka polskiego “POLSKI krok po kroku” lub “POLSKI krok po kroku junior”. Pozwalają one na samodzielną naukę polskiego!

Z e-coursebooków można korzystać na darmowym koncie studenta na platformie e-polish.eu, wystarczy komputer z dostępem do internetu.

Jesteś zaineresowany e-coursebookiem, napisz do nas na ukraina@glossa.pl, a w tytule maila wpisz “DARMOWY PODRĘCZNIK”. Do jednego konta na e-polish.eu można otrzymać tylko 1 wybrany e-coursebook.

Bezpłatne lekcje od naszych nauczycieli

Stworzyliśmy dla Ciebie bazę nauczycieli, którzy chcą pomóc oferując darmowe lekcje online.

Jak to działa? Wejdź na stronę, wybierz nauczyciela i kliknij “kontakt”. Nauczyciel po otrzymaniu wiadomości skontaktuje się z Tobą i ustalicie szczegóły nauki. Lekcje odbywać sie będą przez platformę e-polish.eu.

Nauka polskiego wg Florance Vanden Borre
Florance Vanden Borre
Belgia

Młodzi, inteligentni i dynamiczni nauczyciele sprawili, że pobyt w Krakowie był fascynującym doświadczeniem, którego nie zapamię do końca życia.

więcej

Masz pytania? Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 12 352-12-09.
×
Kontakt z nami

W związku z pandemią COVID-19 godziny otwarcia szkoły GLOSSA są nieregularne. Przed wizytą w szkole, prosimy o umówienie terminu mailowo lub telefonicznie.

Zachęcamy do kontaktu z doradcami drogą mailową lub telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 16:30:

Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość!